سواد مالی یک الگوی کامل برای اهداف مالی است

دکتر حامد خانمحمدی خالق رسانه آموزشی سواد مالی

بعد از سال ها تدریس در مراکز و موسسه های مختلف آموزشی، دانشگاه ها، شرکت ها و مشاوره های فراوان در زمینه امور مالی، حسابداری، مدیریت مالی و کسب و کار، تصمیم گرفتم که یک مرجع آموزشی برای ارتقاء سطح مالی هموطنان عزیزم ایجاد کنم.

سایت سواد مالی به عنوان اولین سایت در زمینه یادگیری اصول مالی در غالب فرهنگ و شرایط اقتصادی ایران فعالیت می کند. همواره در حال توسعه اطلاعات و آموزش ها هستیم تا روزی دیگر نیازی به منبع دیگر نباشد و هر آنچه که برای استقلال مالی یک فرد لازم است، در اختیارش قرار بگیرد.

تولید محتوای روزانه

محتوا به عنوان قلب هر آموزش، مهمترین بخشی است که باید به آن پرداخته شود. ما در سایت سواد مالی با یک تیم با تجربه روزانه در حال تولید محتوای جدید، کاربردی و مناسب با فضای اقتصادی ایران هستیم.

به عنوان خواننده و کسی که از این مقالات، پادکست ها و ویدیو ها ساتفاده می کند، از شما انتظار داریم برای تشویق افراد به آموزش دیدن، از مغرفی علاقه مندی های خود به کسانی که برایتان مهم هستند چشم پوشی نکنید.

ثبت نام!

با ثبت نام، هدایای رایگان دریافت کنید

ثبت نام رایگان در سایت سواد مالی یک امکان ویژه و ایده آل است که با این کار شما علاوه بر دریافت هدایای فوق العاده، از آخرین اخبار سایت و مطالب مطلع می شوید.

از کجا شروع کنم؟

می توانید با توجه به نیاز های خود، آنچه که می خواهید را پیدا کنید و آموزش ببینید. اما به عنوان پیشنهاد و در اولین گام به شما توصیه می کنیم که از شناخت سواد مالی شروع کنید تا در ادامه و در مقالات دیگر سوال و مشکلی برایتان پیش نیاید